Domy szkieletowe, modułowe, kanadyjskie | Producent domów szkieletowych - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Domek z drewna

Lignum Home producent domów szkieletowych

Jako producent domów szkieletowych Lignum Home budujemy dla Was domy drewniane już od 10 lat. Zaczynaliśmy jako rodzinna firma budowlana z Żywca - obecnie latami zdobyte doświadczenie wykorzystujemy do budowy domów szkieletowych na terenie śląska i małopolski. Wybierz wymarzony projekt domu i postaw swój energooszczędny i nowoczesny dom nawet w 1 miesiąc od rozpoczęcia budowy. W  firmie Lignum Home stawiamy na jakość i trwałość. Poznaj naszą ofertę, wybierz stan wykończenia i zamieszkaj w swoim wymarzonym domu.

Masz pytania?

Zastanawiasz się, czy dom szkieletowy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Jako producent domów szkieletowych posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwoli rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości.
Firma budowlana śląsk

Lignum Home domy szkieletowe i modułowe

Jako doświadczony producent domów szkieletowych nasza firma istnieje na polskim rynku od 10 lat i cieszy się zaufaniem klientów oraz coraz większą popularnością na Śląsku oraz w Małopolsce. Lignum Home ma swoją siedzibę się na terenie województwa śląskiego w Żywcu ale również budujemy domy z drewna w małopolsce oraz okolicznych miejscowościach. Działamy jako doświadczony wykonawca domów z drewna- w ciągu minionych lat naszej działalności wybudowaliśmy kilkadziesiąt domów szkieletowych a ich ilość stal się powiększa!
Łączymy doświadczenie naszych specjalistów oraz profesjonalizm i zaangażowanie z prawdziwą miłością do drewna - wyjątkowego budulca stworzonego przez naturę. Decydując się na współpracę z Lignum Home zyskasz dom dopasowany do swoich potrzeb.

Energooszczędny dom szkieletowy

Coraz większa świadomość Polaków pod katem ekologii wpływa na poszukiwania alternatywnych metod budowy– przyjaznych dla środowiska. Dzięki temu technologia szkieletowa staje się coraz bardziej popularna. Budowa domu z drewna jest obecnie najbardziej ekologiczną opcją na rynku budowlanym. Od wielu lat działamy jako producent domów kanadyjskich, dzięki temu przyczyniamy się do dbania o naszą planetę! Staramy się polecać naszym klientom ekologiczne i energooszczędne rozwiązania w domu szkieletowym takie jak maty grzewcze czy pompy ciepła - które są chętnie wybieranym źródłem ciepła.
Domek z drewna
opinie.png

Opinie naszych Klientów

Jako producent domów szkieletowych posiadamy wiele pozytywnych opinii od naszych klientów.
Przeczytaj opinie o nas i dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.

Zalety
współpracy z Lignum Home

Image
Image
0
Kompleksowy wykonawca
Realizujemy projekt od A do Z
Image
0
Opcje wykończenia do wyboru
Surowy zamknięty, deweloperski, pod klucz
Image
0
Procent naturalnych materiałów
Tylko ekologiczne rozwiązania !
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980