Lignum Home - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Image

Firma budująca domy szkieletowe
domy z drewna

Jako producent domów kanadyjskich zajmujemy się budową energooszczędnych i pasywnych domów szkieletowych, wykonanych z wysokiej jakości materiałów z użyciem najnowszych technologii. Zaczynaliśmy jako rodzinna firma budująca domy szkieletowe w Żywcu - a obecnie latami zdobyte doświadczenie wykorzystujemy do oferowania szerokiej gamy projektów domów drewnianych w trzech stanach wykończenia do wyboru. Są to domy szkieletowe w stanie surowym zamkniętym, deweloperskim oraz domy kanadyjskie pod klucz. Domy budowane przez Lignum Home są trwałe, ekologiczne oraz zdrowe!

Jeśli chcesz zacząć budowę domu szkieletowego na śląsku lub w małopolsce- chętnie pomożemy Ci zrealizować Twoje plany. Siedziba Lignum Home mieści się w Żywcu dlatego budowa domów szkieletowych w województwie Śląskim jest naszym głównym obszarem działania. Realizujemy domy drewniane w Żywcu, ale  budujemy również domy w dalszych miejscowościach: Bielsko-Biała, Katowice, Tarnowskie Góry, a także realizujemy domy szkieletowe w małopolsce np. Kraków czy Jaszczurowa.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów– jako firma budująca domy szkieletowe dostosujemy dom kanadyjski do Twoich marzeń i potrzeb lub zrealizujemy autorskie pomysły! Nawiązując współpracę z Nami otrzymasz gotowy dom szkieletowy !

Domy szkieletowe śląsk

Zastanawiasz się, czy kanadyjski dom szkieletowy to dobre rozwiązanie dla Ciebie? Skontaktuj się z nami! Jako producent domów drewnianych posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwoli rozwiać wszystkie wątpliwości !


Jako doświadczony producent domów szkieletowych nasza firma istnieje na polskim rynku od 8 lat i cieszy się wysokim zaufaniem klientów oraz coraz większą popularnością na Śląsku oraz w Małopolsce.
Łączymy ogromne doświadczenie naszych specjalistów oraz profesjonalizm i zaangażowanie z prawdziwą miłością do drewna - wyjątkowego budulca stworzonego przez naturę.

Firma budująca domy kanadyjskie Lignum Home produkuje również gotowe domy pod klucz niezależnie od ilości kondygnacji - mogą być to domy szkieletowe parterowe lub domy z poddaszem użytkowym. Nie stanowi dla nas przeszkody także budowa domu drewnianego w stylu nowoczesnej stodoły a także mniejszego domu do 70 m zabudowy. Dużą popularnością cieszą się też domki letniskowe, które w przyszłości będą miejscem do rodzinnych wyjazdów na weekend albo będą przeznaczone jako domki letniskowe na wynajem. Bez względu na to, jaki wybiorą Państwo dom szkieletowy, zapewniamy, że dom wybudowany przez Lignum Home będzie zrealizowany z największą starannością oraz będzie ekologiczny oraz trwały.

Jeśli interesują Państwa ekologiczne, przyjazne dla środowiska domy, zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonego producenta domów kanadyjskich. Nasza firma mieści się na terenie województwa śląskiego w Żywcu ale również budujemy domy z drewna w małopolsce oraz okolicznych miejscowościach. Działamy jako doświadczony wykonawca domów z drewna - w ciągu minionych lat Naszej działalności wybudowaliśmy kilkadziesiąt domów szkieletowych w Małopolsce i na Śląsku.

Image

Projekty domów kanadyjskich

W Lignum Home sam decydujesz jaki dom szkieletowy chcesz zbudować - zarówno projekt gotowy lub indywidualny, a także stopień jego wykończenia. Projekty domów szkieletowych spotykają się z coraz większym zainteresowaniem wśród osób, chcących rozpocząć budowę swojego wymarzonego domu. Budynki w technologii kanadyjskiej są ekologiczne i energooszczędne a także niezwykle trwałe i zdrowe - dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla technologii murowanej. Projekty domów gotowych cieszą się dużą popularnością w małopolsce i na śląsku.

Image

Zalety domów szkieletowych

Domy szkieletowe budzą spore zainteresowanie wśród przyszłych inwestorów, którzy są zainteresowani budową swojego domu w technologii kanadyjskiej. Dzięki Naszemu doświadczeniu możesz szybko poznać istotne fakty na temat budowy domu drewnianego w technologii szkieletowej i jej główne zalety – od niższego kosztu budowy niż przy techologii tradycyjnej, przez oszczędność czasu - już w 1 miesiąc możemy zbudować dla Ciebie dom, po trwałość i ekologiczne rozwiązania materiałowe, których używamy jako producent domów z drewna.

Domy szkieletowe producent

ico2a Ekologiczne materiały
Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, takich jak m.in. drewno konstrukcyjne C24 znakowane znakiem CE. Gwarantują one energooszczędność, a do tego są ekologiczne, co stanowi ich wyjątkową wartość. Stawiamy na jakość podczs budowy domu szkieletowego.
ico2a Wieloletnia gwarancja
Udzielamy 15-letniej gwarancji na konstrukcje drewniane i 5-letniej na pozostałe elementy. Samodzielnie przygotowujemy wszystkie elementy niezbędne do budowy i wykończenia domu kanadyjskiego. Drewno suszymy we własnej, sterowanej komputerowo suszarni. Odpowiadamy za całość projektu!
ico2a Kompleksowe wsparcie
Działamy kompleksowo, pomagamy i doradzamy na każdym etapie, od wyboru projektu, przez jego adaptację do wymogów, po załatwianie dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia inwestycji. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klientów!

Producent domów kanadyjskich

Image

Ekologiczne domy szkieletowe

Najpopularniejszą metodą wznoszenia budynków w Polsce od lat jest metoda tradycyjna – murowana. Jednak coraz większa świadomość Polaków pod katem ekologii wpływa na poszukiwania przez przyszłych inwestorów alternatywnych metod budowy – przyjaznych dla naszego środowiska. Dzięki temu technologia szkieletowa staje się coraz bardziej popularna w Naszym kraju. Budowa domu z drewna jest obecnie najbardziej ekologiczną opcją na rynku budowlanym. Drewno używane do produkcji domów szkieletowych jest materiałem w pełni odnawialnym oraz biodegradowalnym. Decyzja o budowie domu kanadyjskiego ma także pozytywny wpływ na zdrowie jego użytkowników, ponieważ drewno używane do konstrukcji domu w systemie szkieletowym pomaga regulować mikroklimat we wnętrzu a także zmniejsza ryzyko występowania pleśni czy grzybów.

Od wielu lat działamy jako producent domów kanadyjskich, dzięki temu przyczyniamy się do dbania o naszą planetę! Staramy się też polecać naszym klientom ekologiczne i energooszczędne rozwiązania w domu szkieletowym takie jak maty grzewcze czy pompy ciepła - które są chętnie wybieranym źródłem ciepła. Budowa domu kanadyjskiego jest to także sposób na tani dom z drewna, ponieważ odpowiednie użytkowanie takiego domu przekłada się niższe zużycie energii, a co za tym idzie, na niskie koszty ogrzewania. Możemy w ten sposób ograniczyć wydatki i użytkować tani dom kanadyjski. W domu tradycyjnym murowanym w sezonie jesienno-zimowym najwięcej energii cieplnej zużywa się na ogrzanie ścian. W drewnianym domu szkieletowym nie ma takiej potrzeby - ogrzewamy tylko powietrze krążące po domu. Dzięki temu czas, który potrzeba na ogrzanie domu jest znacznie krótszy. Osiągamy dzięki temu optymalną temperaturę w pomieszczeniach w zaledwie kilka godzin.

Zalety
współpracy z Lignum Home

Image
Image
0
Kompleksowy wykonawca
Realizujemy projekt od A do Z
Image
0
Opcje wykończenia do wyboru
Surowy zamknięty, deweloperski, pod klucz
Image
0
Procent naturalnych materiałów
Tylko ekologiczne rozwiązania !
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980