Domy szkieletowe Bielsko-Biała | energooszczędne domy drewniane i modułowe w Bielsku - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Domy szkieletowe Bielsko-Biała

Budowa domów Bielsko-Biała

Domy szkieletowe w Bielsku cieszą się ogromną popularnością wśród osób decydujących się na budowę domu kanadyjskiego na śląsku. Planujesz budowę domu w Bielsku-Białej i szukasz wykonawcy? Jako producent domów z drewna staramy się, aby budowane przez nas domy były ekologiczne i trwałe przy użyciu najlepszych materiałów. Nie masz jeszcze wybranego gotowego projektu? Nic nie szkodzi. Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci wybrać dom szkieletowy z szerokiej gamy gotowych projektów i wybudujemy dom z drewna w Bielsku dla Ciebie!
dom szkieletowy bielsko-biała

Domy szkieletowe Bielsko

Chcesz rozpocząć budowę domu w Bielsku? Napisz do nas już dziś!
Firma budowlana Bielsko

Domy szkieletowe Bielsko-Biała i okolice dla Ciebie!

Domy z drewna z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością na śląsku - zwłaszcza w Bielsku Białej i okolicy. Decydując się na taką inwestycję jaką jest budowa domu szkieletowego zyskasz ciepły, trwały i energooszczędny dom kanadyjski. Wybierając domy szkieletowe całoroczne, które budujemy jako producent domów kanadyjskich możesz skorzystać z naszej elastycznej oferty, która pozwoli Ci wybrać, na jakim etapie chcesz odebrać swój dom kanadyjski: stan surowy zamknięty, stan deweloperski oraz budowa domu pod klucz. Warto zadbać o dobrze wybudowany dom zgodnie ze sztuką budowlaną zwłaszcza w okolicy Bielska. 
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980