Domy szkieletowe Bielsko-Biała - domy drewniane - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Budowa domów drewnianych Bielsko-Biała
Domy szkieletowe Bielsko Biała

Domy szkieletowe w Bielsku cieszą się ogromną popularnością wśród osób decydujących się na budowę domu kanadyjskiego na śląsku. Planujesz budowę domu w Bielsku-Białej, Jasienicy, Bestwinie, lub okolicy i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Jako producent domów z drewna staramy się, aby budowane przez Nas domy drewniane były ekologiczne a także trwałe przy użyciu najlepszych materiałów. Nie masz jeszcze wybranego gotowego projektu? Nic nie szkodzi. Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci wybrać dom szkieletowy z szerokiej gamy gotowych projektów i wybudujemy dom z drewna w Bielsku dla Ciebie!

Budowa domów szkieletowych Bielsko-Biała

Realizacje domów drewnianych w Bielsku Białej i okolicach

Budowa domów z drewna w Bielsku-Białej jest chętnie wybieranym przez klientów obszarem. Rozwiązania technologiczne, które stosujemy jako firma budująca domy drewniane pozwalają, aby domy szkieletowe powstawały w krótkim czasie i były energooszczędne a także ekologiczne. Zrealizowaliśmy już wiele inwestycji na tym obszarze a także w okolicznych miejscowościach. Zobacz domy kanadyjskie w Bielsku i okolicach wybudowane przez Nas.

Chcesz wybudować dom szkieletowy w Bielsku Białej lub okolicy? Jako producent domów z drewna zaproponujemy Ci nowoczesne i energooszczęde rozwiązania do budowy Twojego przyszłego domu kanadyjskiego. Domy szkieletowe Bielsko - napisz do Nas i uzyskaj odpowiedzi na każde pytania.

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Musisz uzupełnić to pole

Musisz uzupełnić to pole

Proszę wpisać wiadomość!

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Dlaczego prosimy o te dane?

01

Kod pocztowy

Kod pocztowy jest niezbędny dlatego, że obszarem naszego działania jest Śląsk i małopolska oraz okoliczne miejscowości. Lokalizacja budowy wpłynie także na finalny koszt całej inwestycji ze względów logistycznych
02

Telefon kontaktowy

Numer Twojego telefonu jest nam potrzebny dlatego, że często zdarzają się błędy w podaniu adresu mail lub po prostu potrzebujemy o coś zapytać podczas przygotowywania oferty i kontakt telefoniczny jest niezbędny. Nie musisz go podawać, jeśli nie chcesz ale zachęcamy do tego.
03

Co podać w treści dodatkowej?

W treści możesz wysłać do Nas link do wybranego projektu lub opisać, jaki dom Cię interesuje. Co jeszcze możesz napisać? - Jaki stan wykończenia Cię interesuje - Dodatkowe elementy, które chcesz, żebyśmy ujęli w wycenie np. Rekuperacja, pompa ciepła itp.

Domy szkieletowe Bielsko Biała

Image

Domy szkieletowe Bielsko-Biała i okolice dla Ciebie!

Domy z drewna z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością na śląsku - zwłaszcza w Bielsku Białej i okolicy. Decydując się na taką inwestycję jaką jest budowa domu szkieletowego zyskasz ciepły, trwały i energooszczędny dom kanadyjski. Wybierając domy szkieletowe całoroczne, które budujemy jako producent domów kanadyjskich możesz skorzystać z naszej elastycznej oferty, która pozwoli Ci wybrać, na jakim etapie chcesz odebrać swój dom kanadyjski: stan surowy zamknięty, stan deweloperski oraz budowa domu pod klucz. Warto zadbać o dobrze wybudowany dom zgodnie ze sztuką budowlaną zwłaszcza w okolicy Bielska. 

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980