szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Budowa domów drewnianych Bielsko-Biała
Domy szkieletowe Bielsko Biała

Domy szkieletowe w Bielsku cieszą się ogromną popularnością wśród osób decydujących się na budowę domu kanadyjskiego na śląsku. Planujesz budowę domu w Bielsku-Białej, Jasienicy, Bestwinie, lub okolicy i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Jako producent domów z drewna staramy się, aby budowane przez Nas domy drewniane były ekologiczne a także trwałe przy użyciu najlepszych materiałów. Nie masz jeszcze wybranego gotowego projektu? Nic nie szkodzi. Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci wybrać dom szkieletowy z szerokiej gamy gotowych projektów i wybudujemy dom z drewna w Bielsku dla Ciebie!

Budowa domów szkieletowych Bielsko-Biała

Realizacje domów drewnianych w Bielsku Białej i okolicach

Budowa domów z drewna w Bielsku-Białej jest chętnie wybieranym przez klientów obszarem. Rozwiązania technologiczne, które stosujemy jako firma budująca domy drewniane pozwalają, aby domy szkieletowe powstawały w krótkim czasie i były energooszczędne a także ekologiczne. Zrealizowaliśmy już wiele inwestycji na tym obszarze a także w okolicznych miejscowościach. Zobacz domy kanadyjskie w Bielsku i okolicach wybudowane przez Nas.

Chcesz wybudować dom szkieletowy w Bielsku Białej lub okolicy? Jako producent domów z drewna zaproponujemy Ci nowoczesne i energooszczęde rozwiązania do budowy Twojego przyszłego domu kanadyjskiego. Domy szkieletowe Bielsko - napisz do Nas i uzyskaj odpowiedzi na każde pytania.

Domy szkieletowe Bielsko Biała

Image

Domy szkieletowe Bielsko-Biała i okolice dla Ciebie!

Domy z drewna z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością na śląsku - zwłaszcza w Bielsku Białej i okolicy. Decydując się na taką inwestycję jaką jest budowa domu szkieletowego zyskasz ciepły, trwały i energooszczędny dom kanadyjski. Wybierając domy szkieletowe całoroczne, które budujemy jako producent domów kanadyjskich możesz skorzystać z naszej elastycznej oferty, która pozwoli Ci wybrać, na jakim etapie chcesz odebrać swój dom kanadyjski: stan surowy zamknięty, stan deweloperski oraz budowa domu pod klucz. Warto zadbać o dobrze wybudowany dom zgodnie ze sztuką budowlaną zwłaszcza w okolicy Bielska. 

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980