Domy modułowe, szkieletowe, kanadyjskie śląsk | Producent domów szkieletowych ze śląska - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Image
Domy szkieletowe śląsk

Domy szkieletowe i modułowe - firma budowlana ze śląska

Śląsk jest naszym głównym obszarem, w którym budujemy domy modułowe (szkieletowe). Śląskie miejscowości są bardzo chętnie wybieranym miejscem na budowę domu kanadyjskiego wśród przyszłych inwestorów. Jako doświadczony producent domów szkieletowych na śląsku oferujemy naszym klientom domy wybudowane z największą starannością oraz zaangażowaniem i pasją! Dzięki zastosowaniu suszonego drewna certyfikowanego C24, które jest naturalnym materiałem, możemy zaoferować wieloletnią gwarancję na domy kanadyjskie na śląsku i w okolicach.

Budowa domów śląsk

Domy modułowe na śląsku są coraz bardziej popularne. Świadczą o tym licznie zrealizowane inwestycje na tym obszarze. Śląsk jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się regionem w polsce, którego rosnąca liczba mieszkańców ogranicza możliwość wynajmu mieszkania głównie w większych miastach takich jak Katowice, Zawiercie czy Żory. Dlatego wielu inwestorów decyduje się na inwestycję, jaką jest budowa domu drewnianego na śląsku- dzięki temu klienci mogą cieszyć się swoim własnym domem w wybranym przez siebie miejscu. Budowa domu śląsk- zobacz nasze realizacje!
Domek z drewna

Domy szkieletowe śląsk

Chcesz rozpocząć budowę domu modułowego na śląsku? Zrealizujemy Twoje plany!
Dom szkieletowy- dlaczego warto?

Producent domów modułowych śląsk

Firma budująca domy szkieletowe na śląsku Lignum Home oferuje klientom budowę domu w trzech standardach wykończenia: stan surowy zamknięty, stan deweloperski oraz dom szkieletowy pod klucz. Bez względu na to, jaki wybiorą Państwo dom szkieletowy zapewniamy, że dom wybudowany przez profesjonalnego wykonawcę Lignum Home będzie zrealizowany z największą starannością oraz będzie ekologiczny i niezwykle trwały. Trwałość domów szkieletowych jest bardzo istotna, ponieważ śląsk jest głównym obszarem wydobywania węgla- przez co region ten jest bardziej problematyczny niż małopolska.

Dom szkieletowy a szkody górnicze? Na śląsku znajdują się liczne szkody górnicze, ale nie stanowią one przeszkody dla inwestycji w dom szkieletowy na szkodach górniczych. Domy w technologii kanadyjskiej nie mają żadnych ograniczeń jeśli chodzi o lokalizację, a nawet lepiej sprawdzą się na terenach gdzie znajdują się szkody górnicze niż dom murowany. Nasze doświadczenie oraz używanie najlepszych jakościowo materiałów pozwalają na budowę domu nawet na tak problematycznym obszarze na terenie śląska.

Cena domu szkieletowego

Proszę wpisać wiadomość!

Musisz uzupełnić to pole

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Musisz uzupełnić to pole

Dlaczego prosimy o te dane?

01

Kod pocztowy

Obszarem naszego działania jest śląsk, małopolska oraz okoliczne miejscowości. Lokalizacja budowy wpłynie także na finalny koszt całej inwestycji ze względów logistycznych.
02

Telefon kontaktowy

Numer Twojego telefonu jest nam potrzebny dlatego, że często zdarzają się błędy w podanym adresie mailowym lub podczas przygotowywania oferty potrzebujemy dopytać o szczegóły, dlatego kontakt telefoniczny jest niezbędny.
03

Co podać w treści dodatkowej?

W treści możesz wysłać do nas link do wybranego projektu lub opisać, jaki dom chcesz wybudować. Co jeszcze możesz napisać? Jaki stan wykończenia Cię interesuje, dodatkowe elementy, które chcesz, żebyśmy ujęli w wycenie np. rekuperacja czy pompa ciepła
Image
śląskie domy szkieletowe

Budowa domu modułowego na śląsku

Jako doświadczony wykonawca domów szkieletowych na śląsku działamy kompleksowo, pomagamy i doradzamy na każdym etapie budowy. Jesteśmy zawsze do dyspozycji klientów, ponieważ wiemy jak wiele pytań i trudnych decyzji niesie za sobą budowa własnego domu. Jeśli chcesz zacząć budowę domu drewnianego na śląsku- chętnie pomożemy Ci zrealizować Twoje plany.
Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta– jako firma budująca domy drewiane na śląsku dopasujemy dom szkieletowy do Twoich marzeń i potrzeb lub zrealizujemy autorskie pomysły!
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980