szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Producent domów szkieletowych Śląsk
Drewniane domy modułowe

Śląsk jest naszym głównym obszarem, w którym budujemy domy szkieletowe, ponieważ siedziba LignumHome znajduje się w Żywcu. Okoliczne śląskie miejscowości są bardzo chętnie wybieranym miejscem na budowę domu kanadyjskiego wśród przyszłych inwestorów. Jako doświadczony producent domów szkieletowych na śląsku oferujemy naszym klientom domy wybudowane z największą starannością oraz zaangażowaniem i pasją! Dzięki zastosowaniu suszonego drewna certyfikowanego C24, które jest naturalnym materiałem, możemy zaoferować wieloletnią gwarancję na domy kanadyjskie na śląsku i w okolicach. Nawiązując z nami współpracę otrzymasz w bardzo krótkim czasie dom szkieletowy (drewniany) idealny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Domy szkieletowe Śląsk

Nasze realizacje domów szkieletowych na Śląsku

Domy modułowe na śląsku są coraz bardziej popularne. Świadczą o tym licznie zrealizowane inwestycje na tym obszarze. Śląsk jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się regionem w polsce, którego rosnąca liczba mieszkańców ogranicza możliwość wynajmu mieszkania głównie w większych miastach takich jak Katowice, Zawiercie czy Żory. Dlatego wielu inwestorów decyduje się na inwestycję, jaką jest budowa domu drewnianego na śląsku- dzięki temu klienci mogą cieszyć się swoim własnym domem w wybranym przez siebie miejscu. Budowa domu śląsk- zobacz nasze realizacje!

Producent domów modułowych Śląsk

Firma budująca domy szkieletowe na śląsku Lignum Home oferuje klientom budowę domu w trzech standardach wykończenia: stan surowy zamknięty, stan deweloperski oraz dom szkieletowy pod klucz. Bez względu na to, jaki wybiorą Państwo dom szkieletowy zapewniamy, że dom wybudowany przez profesjonalnego wykonawcę Lignum Home będzie zrealizowany z największą starannością oraz będzie ekologiczny i niezwykle trwały. Trwałość domów szkieletowych jest bardzo istotna, ponieważ śląsk jest głównym obszarem wydobywania węgla- przez co region ten jest bardziej problematyczny niż małopolska.

Dom szkieletowy a szkody górnicze? Na śląsku znajdują się liczne szkody górnicze, ale nie stanowią one przeszkody dla inwestycji w dom szkieletowy na szkodach górniczych. Domy w technologii kanadyjskiej nie mają żadnych ograniczeń jeśli chodzi o lokalizację, a nawet lepiej sprawdzą się na terenach gdzie znajdują się szkody górnicze niż dom murowany. Nasze doświadczenie oraz używanie najlepszych jakościowo materiałów pozwalają na budowę domu nawet na tak problematycznym obszarze na terenie śląska.

Jeśli interesuje Państwa budowa domu na śląsku zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonego producenta domów kanadyjskich. Nasza firma mieści się na terenie województwa śląskiego w Żywcu, dlatego śląsk to nasz główny obszar, w którym produkujemy domy szkieletowe. 

Chcesz wybudować dom szkieletowy w okolicy śląska? Jako doświadczony producent domów drewnianych na śląsku zaproponujemy Ci ekologiczne i energooszczędne rozwiązania do budowy Twojego przyszłego domu szkieletowego. Domy drewniane Śląsk- napisz do Nas i wybuduj z Nami swój wymarzony dom!

Drewniane domy szkieletowe na Śląsku! Wybuduj z nami swój dom.

Domy modułowe na Śląsku. Co warto wiedzieć?

Domy modułowe na śląsku są coraz bardziej popularne, ale jeszcze kilka lat temu niewiele osób w Polsce decydowało się na inwestycję w dom szkieletowy na śląsku. W obecnych latach wzrosła świadomość inwestorów jeśli chodzi o budownictwo szkieletowe oraz płynące z tego korzyści.

Dom z drewna na śląsku jest znacznie tańszy w ogrzewaniu w porównaniu do domów w technologii tradycyjnej. Wynika to z tego, że w domu kanadyjskim ogrzewamy tylko powietrze krążące po wnętrzu a w domu murowanym musimy ogrzać także wszystkie ściany, co zwiększa czas, w jakim ogrzejemy dom. Dodatkowo w ścianach domu szkieletowego znajduje się wełna, która jest doskonałym izolatorem ciepła. To właśnie dlatego w Kanadzie czy Skandynawii, które słynną z zimnego klimatu, budowane są domy z drewna. Budując dom szkieletowy na terenie śląska zyskamy dom, który będzie ciepły i energooszczędny!

Masz pytania odnośnie domów szkieletowych? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych realizacjach i pomysłach na Twój dom? Skontaktuj się z nami w sprawie bezpłatnej wyceny budowy domu szkieletowego na Śląsku. Nasze domy szkieletowe budowaliśmy już w Katowicach, Gliwicach, Tychach i nie tylko!

Lignum Home - producent domów szkieletowych na Śląsku w liczbach.

Dlaczego Lignum Home? Sprawdzony producent domów szkieletowych.

Jako doświadczony wykonawca domów szkieletowych na śląsku działamy kompleksowo, pomagamy i doradzamy na każdym etapie budowy. Pomożemy wybrać Państwu projekt domu kanadyjskiego a nawet załatwimy wszystkie formalności związane z rozpoczęciem budowy na terenie wojewódzctwa śląskiego!  Jesteśmy zawsze do dyspozycji klientów, ponieważ wiemy jak wiele pytań i trudnych decyzji niesie za sobą budowa własnego domu. Jeśli chcesz zacząć budowę domu drewnianego na śląsku- chętnie pomożemy Ci zrealizować Twoje plany.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta– jako firma budująca domy drewiane na śląsku dopasujemy dom szkieletowy do Twoich marzeń i potrzeb lub zrealizujemy autorskie pomysły! Nawiązując współpracę Lignumhome otrzymasz gotowy dom szkieletowy na śląsku!

0
Zrealizowanych projektów
0
Zadowolonych klientów
0
Lat na rynku
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980