Domy modułowe Śląsk - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Firma budowlana Śląsk
budowa domu śląsk

Śląsk jest naszym głównym obszarem, w którym budujemy domy szkieletowe, ponieważ siedziba LignumHome znajduje się w Żywcu. Okoliczne śląskie miejscowości są bardzo chętnie wybieranym miejscem na budowę domu kanadyjskiego wśród przyszłych inwestorów. Jako doświadczony producent domów szkieletowych na śląsku oferujemy naszym klientom domy wybudowane z największą starannością oraz zaangażowaniem i pasją! Dzięki zastosowaniu suszonego drewna certyfikowanego C24, które jest naturalnym materiałem, możemy zaoferować wieloletnią gwarancję na domy kanadyjskie na śląsku i w okolicach. Nawiązując z nami współpracę otrzymasz w bardzo krótkim czasie dom szkieletowy (drewniany) idealny dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dom szkieletowy Śląsk

Domy szkieletowe śląsk

Domy modułowe na śląsku są coraz bardziej popularne. Świadczą o tym licznie zrealizowane inwestycje na tym obszarze. Śląsk jest niezwykle dynamicznie rozwijającym się regionem w polsce, którego rosnąca liczba mieszkańców ogranicza możliwość wynajmu mieszkania głównie w większych miastach takich jak Katowice, Zawiercie czy Żory. Dlatego wielu inwestorów decyduje się na inwestycję, jaką jest budowa domu drewnianego na śląsku- dzięki temu klienci mogą cieszyć się swoim własnym domem w wybranym przez siebie miejscu. Budowa domu śląsk- zobacz nasze realizacje!
Proszę podać poprawny adres e-mail!

W sprawie wyceny potrzebujemy od Ciebie dodatkowych danych:
Musisz uzupełnić to pole

Proszę wpisać wiadomość!

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Dlaczego prosimy o te dane?

01

Kod pocztowy

Kod pocztowy jest niezbędny dlatego, że obszarem naszego działania jest Śląsk i małopolska oraz okoliczne miejscowości. Lokalizacja budowy wpłynie także na finalny koszt całej inwestycji ze względów logistycznych
02

Telefon kontaktowy

Numer Twojego telefonu jest nam potrzebny dlatego, że często zdarzają się błędy w podaniu adresu mail lub po prostu potrzebujemy o coś zapytać podczas przygotowywania oferty i kontakt telefoniczny jest niezbędny. Nie musisz go podawać, jeśli nie chcesz ale zachęcamy do tego.
03

Co podać w treści dodatkowej?

W treści możesz wysłać do Nas link do wybranego projektu lub opisać, jaki dom Cię interesuje. Co jeszcze możesz napisać? - Jaki stan wykończenia Cię interesuje - Dodatkowe elementy, które chcesz, żebyśmy ujęli w wycenie np. Rekuperacja, pompa ciepła itp.

Producent domów modułowych Śląsk

Firma budująca domy szkieletowe na śląsku Lignum Home oferuje klientom budowę domu w trzech standardach wykończenia: stan surowy zamknięty, stan deweloperski oraz dom szkieletowy pod klucz. Bez względu na to, jaki wybiorą Państwo dom szkieletowy zapewniamy, że dom wybudowany przez profesjonalnego wykonawcę Lignum Home będzie zrealizowany z największą starannością oraz będzie ekologiczny i niezwykle trwały. Trwałość domów szkieletowych jest bardzo istotna, ponieważ śląsk jest głównym obszarem wydobywania węgla- przez co region ten jest bardziej problematyczny niż małopolska.

Dom szkieletowy a szkody górnicze? Na śląsku znajdują się liczne szkody górnicze, ale nie stanowią one przeszkody dla inwestycji w dom szkieletowy na szkodach górniczych. Domy w technologii kanadyjskiej nie mają żadnych ograniczeń jeśli chodzi o lokalizację, a nawet lepiej sprawdzą się na terenach gdzie znajdują się szkody górnicze niż dom murowany. Nasze doświadczenie oraz używanie najlepszych jakościowo materiałów pozwalają na budowę domu nawet na tak problematycznym obszarze na terenie śląska.

Jeśli interesuje Państwa budowa domu na śląsku zachęcamy do skorzystania z usług doświadczonego producenta domów kanadyjskich. Nasza firma mieści się na terenie województwa śląskiego w Żywcu, dlatego śląsk to nasz główny obszar, w którym produkujemy domy szkieletowe. 

Chcesz wybudować dom szkieletowy w okolicy śląska? Jako doświadczony producent domów drewnianych na śląsku zaproponujemy Ci ekologiczne i energooszczędne rozwiązania do budowy Twojego przyszłego domu szkieletowego. Domy drewniane Śląsk- napisz do Nas i wybuduj z Nami swój wymarzony dom!

Tanie domy szkieletowe śląsk

Domy szkieletowe śląsk. Co warto wiedzieć?

Domy modułowe na śląsku są coraz bardziej popularne, ale jeszcze kilka lat temu niewiele osób w Polsce decydowało się na inwestycję w dom szkieletowy na śląsku. W obecnych latach wzrosła świadomość inwestorów jeśli chodzi o budownictwo szkieletowe oraz płynące z tego korzyści.

Dom z drewna na śląsku jest znacznie tańszy w ogrzewaniu w porównaniu do domów w technologii tradycyjnej. Wynika to z tego, że w domu kanadyjskim ogrzewamy tylko powietrze krążące po wnętrzu a w domu murowanym musimy ogrzać także wszystkie ściany, co zwiększa czas, w jakim ogrzejemy dom. Dodatkowo w ścianach domu szkieletowego znajduje się wełna, która jest doskonałym izolatorem ciepła. To właśnie dlatego w Kanadzie czy Skandynawii, które słynną z zimnego klimatu, budowane są domy z drewna. Budując dom szkieletowy na terenie śląska zyskamy dom, który będzie ciepły i energooszczędny!

Masz pytania odnośnie domów szkieletowych? A może chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych realizacjach i pomysłach na Twój dom? Skontaktuj się z nami w sprawie bezpłatnej wyceny budowy domu szkieletowego na Śląsku. Nasze domy szkieletowe budowaliśmy już w Katowicach, Gliwicach, Tychach i nie tylko!

Domy kanadyjskie śląsk

Budowa domu szkieletowego śląsk

Jako doświadczony wykonawca domów szkieletowych na śląsku działamy kompleksowo, pomagamy i doradzamy na każdym etapie budowy. Pomożemy wybrać Państwu projekt domu kanadyjskiego a nawet załatwimy wszystkie formalności związane z rozpoczęciem budowy na terenie wojewódzctwa śląskiego!  Jesteśmy zawsze do dyspozycji klientów, ponieważ wiemy jak wiele pytań i trudnych decyzji niesie za sobą budowa własnego domu. Jeśli chcesz zacząć budowę domu drewnianego na śląsku- chętnie pomożemy Ci zrealizować Twoje plany.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego klienta– jako firma budująca domy drewiane na śląsku dopasujemy dom szkieletowy do Twoich marzeń i potrzeb lub zrealizujemy autorskie pomysły! Nawiązując współpracę Lignumhome otrzymasz gotowy dom szkieletowy na śląsku!

0
Zrealizowanych projektów
0
Zadowolonych klientów
0
Lat na rynku
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980