Partnerzy - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Image

Domy szkieletowe
budowa domów drewnianych

Wykonywane przez nas gotowe domy szkieletowe są najlepszej jakości nie tylko dzięki pasji, doświadczeniu i zaangażowaniu całego zespołu ale także dzięki licznym firmom, z którymi od lat współpracujemy. Możemy w ten sposób zagwarantować naszym klientom najwyższej jakości materiały do budowy domu kanadyjskiego. Jeśli szukasz trwałych i ekonomicznych rozwiązań - wybierz współpracę z najlepszym producentem domów szkieletowych na śląsku - Lignum Home.

Stosowane rozwiązania technologiczne i materiałowe pozwalają, żeby budowane przez nas domy kanadyjskie powstawały w krótkim czasie oraz były energooszczędne i ekologiczne - co stanowi ich wyjąkową wartość. Budownictwo szkieletowe to nieustannie rozwijająca się dziedzina. Dzięki najlepszym dostawcom możemy używać profesjonalnych produktów.

 

producent domów kanadyjskich

Image


Rabat Leroy Merlin

Współpraca z Nami niesie za sobą wiele korzyści! Po podpisaniu umowy udzielamy 10% rabatu na zakupy w popularnej sieci sklepów na obszarze całej Polski - Leroy Merlin. 

Image


Rabat Kratki.pl

Jako Nasz klient po podpisaniu umowy otrzymasz atrakcyjny rabat na kominki, biokominki, paleniska ogrodowe i wiele innych produktów, które oferuje firma Kratki.

Image


Rabat na schody

Podczas współpracy otrzymasz od Nas rabat 5% na schody firmy Centrum schodów, które będą zaprojektowane i dopasowane do Twojego domu kanadyjskiego.

Producenci materiałów

Producenci poszycia zewnętrznego:

p1  p3 


Producenci stolarki okiennej:

p1 p2 p3 p4 p5


Producenci pokryć dachowych:

p6 p7 p8 p9


Producenci suchej zabudowy:

p10 p11 p12


Producenci izolacji:

p13 p14 p15


Producenci mocowań:

p16 p17


Producenci systemów kominowych:

p18 p19 p20


Producenci drewna:

p21


Producenci podłóg:

p22 p23


Producenci systemów rynnowych:

p24 p25 p26


Producenci elewacji:

p27 p28  p29

Domy szkieletowe

ico2a Szybka budowa domu szkieletowego

Dom w technologii szkieletowej wykonujemy bardzo szybko, bo tylko w 1 miesiąc możemy wybudować dom do stanu surowego zamkniętego !  

 ico2a Staranność wykonania

Stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług. Używane przez nas materiały oraz stosowana technologia pozwala na precyzyjność oraz dokładność w naszej pracy tak, aby klient był zadowolony oraz mógł cieszyć się atrakcyjnym domem kanadyjskim.

ico2a Bezpieczeństwo i komfort

Dbamy o to, żeby dom szkieletowy był bezpieczny podczas jego wieloletniego użytkowania oraz mieszkanie w nim było komfortowe i wygodne.

Producent domów szkieletowych- domki kanadyjskie

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980