Projekty domów szkieletowych - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Image

Projekty domów szkieletowych
Domy drewniane

Projekty domów energooszczędnych spotykają się z roku na rok z coraz większym zainteresowaniem wśród osób, chcących rozpocząć budowę domu. Domy w technologii kanadyjskiej są ekologiczne i energooszczędne a także niezwykle trwałe i zdrowe - dlatego stanowią doskonałą alternatywę dla  technologii murowanej. Projekty domów gotowych są bardzo popularnym rozwiązaniem- warto wybrać idealny gotowy projekt domu!

Jako producent domów kanadyjskich współpracujemy z biurem projektowym Z500, które oferuje bogatą bazę gotowych projektów, ale zachęcamy także do przejrzenia innych ciekawych stron z gotowymi projektami. Jeśli nie znaleźli Państwo projektu domu, który spełnia wszystkie Wasze wymagania, zachęcamy do kontaktu z Nami. Znajdziemy idealny projekt Waszego przyszłego domu kanadyjskiego. 

Projekty domów szkieletowych gotowych

Zainteresowany?

Skontatkuj się z nami. Zbudujemy Twój wymarzony dom szkieletowy

Zobacz projekty domów szkieletowych:

projekt domu szkieletowego 2
Projekty domów gotowych

Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu szkieletowego?

Na rynku istnieje wiele biur projektowych, oferujących projekty domów szkieletowych. Jednak dla przyszłych inwestorów nie lada wyzwaniem może okazać się wybór tego jedynego, idealnego projektu domu, w którym będziemy chcieli mieszkać przez długie lata. Na co więc zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu szkieletowego i jak do tego podejść?

Wybór projektu gotowego dla wielu inwestorów będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ można od razu zobaczyć jak będzie wyglądał przyszły dom – układ wnętrza a także wizualizacje. Projekty gotowe domów są także korzystne finansowo - cena projektu domu szkieletowego często może zacząć się już od 2 tys. co dla klientów chcących wybudować dom kanadyjski tanim kosztem może mieć ogromne znaczenie.

Można wybrać projekty domów kanadyjskich parterowych albo dom kanadyjski z poddaszem użytkowym - w zależości od tego, co Nam się podoba oraz od charakterystyki naszej działki. Przed zakupem gotowego projektu warto sprawdzić, czy dla terenu, na którym znajduje się działka został uchwalony Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Dowiemy się z niego, na jakie cele działka jest przeznaczona i czy będziemy mogli wybudować na niej taki projekt domu szkieletowego, jaki się Nam podoba. Niektórzy jednak chcą zaprojektować całkowicie od nowa swój dom kanadyjski, korzystając z pomocy wybranego architekta, który przeleje wizje na papier i stworzy jedyny i niepowtarzalny indywidualny projekt domu kanadyjskiego.

Projekty domów szkieletowych z drewna

Jaki dom szkieletowy możemy dla Ciebie zbudować? – każdy!

Wybierając projekt domu kanadyjskiego nie musisz kierować się szczególnymi wymaganiami, które musi spełniać dom szkieletowy. Na polskim rynku istnieje bardzo dużo biur projektowych oferujących gotowe projekty domów. Dzięki temu, możesz wybrać dowolny projekt, który zwrócił Twoją uwagę. Jeśli uważasz, że wybrany projekt wymaga drobnych poprawek, dopasujemy go do Twoich oczekiwań tak, aby mieszkanie w nim było komfortowe i przyjemne.

Przeszkodą nie jest także projekt domu w technologii murowanej. Firma budująca domy drewniane Lignum Home zaadaptuje go na konstrukcję szkieletową - taka usługa jest w cenie budowy domu, dlatego nie musisz się martwić, że koszty budowy wzrosną. Projekt zamienny konstrukcji szkieletowej można wykonać także już po uzyskaniu pozwolenia na budowę metodą tradycyjną. Jest to zmiana nieistotna w projekcie, dlatego nie sprawia to problemów. 

Czy warto wybrać gotowy projekt domu szkieletowego? 

Bez względu na wybrany przez Ciebie projekt domu z drewna, jako producent domów szkieletowych użyjemy najlepszych materiałów, które nie tylko są przyjazne naszemu środowisku, ale także tworzą we wnętrzu bardzo dobry mikroklimat. Domy kanadyjskie wyróżniają się wysoką energooszczęnością oraz są budowane w zgodzie z naturą.

Wybierając budowę domu w technologii kanadyjskiej otrzymasz nie tyko dom, który będzie ekologiczny i energooszczedny, ale dodatkowo zyskasz dom kanadyjski o większej powierzchni użytkowej o około 10% niż gdybyś wybudował taki sam dom w technologii murowanej !
Czy to oznacza, że dom ma cieńsze ściany i jest mniej trwały? Nie! Przy cieńszych ścianach w projektach domów szkieletowych izolacyjność termiczna i akustyczna pozostaje na bardzo dobrym poziomie. Wpływ na to ma głównie charakterystyka technologii szkieletowej– między słupkami konstrukcyjnymi umieszczamy wełnę skalną co w połączeniu z mechaniczną wentylacją nawiewno-wywiewną z odzyskiem ciepła pozwala na szybkie schładzanie i ogrzewanie wnętrz.

Chętnie pomożemy Ci w wyborze projektu domu szkieletowego w technologii kanadyjskiej. Napisz lub zadzwoń do Nas. Jako firma budująca domy drewniane udzielimy Ci odpowiedzi na każde pytanie oraz dzięki Naszemu doświadczeniu zaproponujemy innowacyjne rozwiązania a także dostosujemy projekt domu do Twoich potrzeb!

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980