Obszar działania - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Domy szkieletowe śląsk i małopolska

Szukasz producenta domów szkieletowych na Śląsku lub w Małopolsce? Nasza firma buduje domy z drewna na południu Polski. Pochodzimy z Żywca i to właśnie w Żywcu rozpoczynaliśmy naszą działalność jako producent domów kanadyjskich. Obecnie wciąż stawiamy domy szkieletowe w Żywcu, ale sukcesywnie poszerzamy obszar naszego działania. Budujemy domy z drewna w Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej oraz wielu innych miastach terenie Śląska i Małopolski.

Domek z drewna
Gdzie budujemy nasze domy?

Sprawdzony producent domów południe Polski

Nasza firma budowlana to sprawdzony producent domów szkieletowych na Śląsku i w Małopolsce. Rosnące grono zadowolonych klientów sprawia, że obszar naszego działania stale się powiększa. Nadal budujemy domy szkieletowe w Żywcu, gdzie zaczęła się nasza działalność, ale dzięki poleceniom naszych klientów, stawiamy drewniane domy szkieletowe w Bielsku, Katowicach, Krakowie, Tychach i wielu innych, mniejszych miastach. 

Osoby, które decydują się na budowę domu kanadyjskiego na Śląsku, bardzo często wybierają drewniane domy szkieletowe. Jako doświadczona firma budowlana z województwa śląskiego, często mamy okazję je budować. Zachęcamy do zapoznania się z efektami naszych prac, które prowadziliśmy na Śląsku: domy szkieletowe Śląskdrewniane domy Żywiecdomy szkieletowe Bielsko-Biała

Trend na budowę domów kanadyjskich widoczny jest również w Małopolsce. To właśnie tam, jako doświadczony i ceniony producent domów szkieletowych w województwie małopolskim, realizujemy coraz więcej projektów. Część z nich pokazujemy opisaliśmy tutaj: domy szkieletowe Małopolskadomy kanadyjskie Kraków.

Planujesz budowę domu?

Chcesz rozpocząć budowę domu szkieletowego (kanadyjskiego) na śląsku lub w małopolsce? Zrealizujemy Twoje plany!
Domy szkieletowe Katowice, domy szkieletowe Bielsko… a gdzie stanie Twój wymarzony dom kanadyjski?

Marzy Ci się dom szkieletowy na Śląsku? A może chcesz postawić drewniany dom w Małopolsce? Nieważne, czy postanowisz zbudować dom szkieletowy w Katowicach czy w Krakowie - nasza firma budowlana chętnie pomoże Ci wcielić plany w życie! Postaw na nasze doświadczenie. Nie musisz szukać producenta domów szkieletowych w swoim mieście. Nasza firma działa na terenie całego Śląska i Małopolski.
Szukasz sprawdzonej firmy budowlanej na Śląsku lub w Małopolsce? A może masz pytania dotyczące naszych realizacji w województwie śląskim lub małopolskim?

Budowa domów śląsk i małopolska

Domy szkieletowe na Śląsku cieszą się bardzo dużą popularnością. Jako firma budowlana z Żywca często stawiamy domy z drewna w województwie śląskim. Wśród naszych realizacji znaleźć można między innymi domy szkieletowe w Katowicach. Popularność tego typu obiektów stale rośnie, dlatego nie może dziwić fakt, że domki kanadyjskie w Małopolsce również zyskują coraz więcej miłośników. Otrzymujemy dużą i stale rosnącą liczbę zamówień na domy szkieletowe w Krakowie i okolicznych miejscowościach.
1

Skontaktuj się z nami

2

Rozpocznij budowę

3

Zamieszkaj w swoim domu

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980