Kontakt - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Napisz do nas!

Proszę podać poprawny adres e-mail!

W sprawie wyceny potrzebujemy od Ciebie dodatkowych danych:
Musisz uzupełnić to pole

Proszę wpisać wiadomość!

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Dlaczego prosimy o te dane?

01

Kod pocztowy

Kod pocztowy jest niezbędny dlatego, że obszarem naszego działania jest Śląsk i małopolska oraz okoliczne miejscowości. Lokalizacja budowy wpłynie także na finalny koszt całej inwestycji ze względów logistycznych
02

Telefon kontaktowy

Numer Twojego telefonu jest nam potrzebny dlatego, że często zdarzają się błędy w podaniu adresu mail lub po prostu potrzebujemy o coś zapytać podczas przygotowywania oferty i kontakt telefoniczny jest niezbędny. Nie musisz go podawać, jeśli nie chcesz ale zachęcamy do tego.
03

Co podać w treści dodatkowej?

W treści możesz wysłać do Nas link do wybranego projektu lub opisać, jaki dom Cię interesuje. Co jeszcze możesz napisać? - Jaki stan wykończenia Cię interesuje - Dodatkowe elementy, które chcesz, żebyśmy ujęli w wycenie np. Rekuperacja, pompa ciepła itp.

Skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy budowlnej skontaktuj się z nami już dziś!

Bardzo chętnie porozmawiamy, odpowiemy na każde pytanie odnośnie budowy domu szkieletowego i naszej technologii a także wycenimy budowę domu. Postaramy się, aby dom spełniał wszystkie oczekiwania a mieszkanie w nim było bezproblemowe i bezpieczne.Adres:

ul. Węglowa 15, 34-300 Żywiec

Mail:
biuro@lignumhome.pl oferty@lignumhome.pl

Tel:
508 360 980


Wyceny wykonujemy bezpłatnie


Domek z drewna

Domy szkieletowe

Planujesz budowę domu? Skontaktuj się z nami już dziś. Jako producent domów szkieletowych zbudujemy dla Ciebie Twój wymarzony dom. Jako marka Lignum Home ze śląska zbudujemy Twój dom w zaledwie kilka miesięcy od rozpoczęcia prac. Można wybrać dowolny projekt domu gotowego lub wraz z architektem wykonać projekt indywidualny.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i projektów nie do zrealizowania! Zbudujemy dokładnie taki dom szkieletowy, jaki chcesz.

Zobacz więcej!

Możesz zobaczyć nas w mediach społecznościowych, gdzie na bieżąco publikujemy relacje z trwających inwestycji

Firma budowlana

Szukasz profesjonalnej firmy budowlanej z Twojej okolicy? Zależy Ci na tym, aby budowę domu powierzyć jednemu wykonawcy, który zadba o cały proces budowy? Zaufaj specialistom ze śląska. 

Jako firma budowlana jesteśmy na rynku już 9 lat a liczba wybudowanych przez nas domów nieustannie się powiększa! Swoją działalność rozpoczęliśmy jako firma budowlana z Żywca zajmująca się budownictwem szkieletowym. Z biegiem lat rozszerzyliśmy obszar realizacji o teren śląska i małopolski, gdzie oferujemy inwestorom budowę trwałych domów szkieletowych.
Domek z drewna
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980