Kontakt - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Cena domu szkieletowego.
Kalkulator online

Musisz uzupełnić to pole

Proszę wpisać wiadomość!

Musisz uzupełnić to pole

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Dlaczego prosimy o te dane?

01

Kod pocztowy

Obszarem naszego działania jest śląsk, małopolska oraz okoliczne miejscowości. Lokalizacja budowy wpłynie także na finalny koszt całej inwestycji ze względów logistycznych.
02

Telefon kontaktowy

Numer Twojego telefonu jest nam potrzebny dlatego, że często zdarzają się błędy w podanym adresie mailowym lub podczas przygotowywania oferty potrzebujemy dopytać o szczegóły, dlatego kontakt telefoniczny jest niezbędny.
03

Co podać w treści dodatkowej?

W treści możesz wysłać do nas link do wybranego projektu lub opisać, jaki dom chcesz wybudować. Co jeszcze możesz napisać? Jaki stan wykończenia Cię interesuje, dodatkowe elementy, które chcesz, żebyśmy ujęli w wycenie np. rekuperacja czy pompa ciepła

Kontakt Lignum Home

Spotkajmy się

Spotkajmy się

ul. Węglowa 15, 34-300 Żywiec
( Parking przy ul. Witosa 8 )
Zadzwoń

Zadzwoń

508-360-980

Zobacz więcej!

Bądź na bieżąco i śledź Lignum Home w mediach społecznościowych
Domek z drewna

Producent domów szkieletowych

Planujesz budowę domu? Skontaktuj się z nami już dziś. Jako producent domów szkieletowych zbudujemy dla Ciebie Twój wymarzony dom w systemie kanadyjskim. Możesz wybrać dowolny projekt domu gotowego lub wraz z architektem wykonać projekt indywidualny, który będzie odzwierciedleniem Twojej wizji.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i projektów nie do zrealizowania! Zbudujemy dokładnie taki dom szkieletowy, jaki chcesz.

Płyta fundamentowa wykonawca

Szukasz Wykonawcy płyty fundamentowej? Zależy Ci na tym, aby całą inwestycję powierzyć jednej firmie, która zadba o budowę domu od A do Z? Zaufaj specialistom ze śląska. 

Poza budową domów szkieletowych wykonujemy również płyty fundamentowe pod domy w technologii szkieletowej i murowanej. Wykonamy dla Ciebie solidny fundament pod Twój przyszły dom. Postaw na płytę fundamentową, dzięki której zaoszczędzisz pieniądze oraz czas. 
Domek z drewna
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980