Domy kanadyjskie i szkieletowe Kraków | Budowa drewnianych domów energooszczędnych w Krakowie - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Budowa domu w Krakowie

Gotowe domy szkieletowe Kraków

Planujesz budowę domu w Krakowie i szukasz sprawdzonego producenta domów szkieletowych? Kraków jest bardzo atrakcyjnym i popularnym miastem, mieści się w Małopolsce dzięki czemu jest chętnie wybierany jako lokalizacja domu szkieletowego. Dom szkieletowy Kraków? Jesteśmy na tak! Jako producent domów szkieletowych przykładamy ogromną wagę do każdej inwestycji, budując domy szkieletowe w Krakowie i okolicy z drewna certyfikowanego najwyższej jakości. Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu wybudujemy dom kanadyjski w Krakowie lub okolicy dla Ciebie!
Domek z drewna

Domy szkieletowe i kanadyjskie Kraków

Masz w planach budowę domu w Krakowie lub okolicy? 
Firma budowlana Kraków

Budowa domu w Krakowie

W Lignum Home budujemy domy w Krakowie i okolicy! Jako doświadczony producent domów szkieletowych i kanadyjskich nasza firma cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów na śląsku oraz w Małopolsce - szczególnie w Krakowie. 

Firma budowlana Lignum Home zajmuje się zarówno produkcją domów szkieletowych z projektów indywidualnych jak i z gotowych projektów domów drewnianych. Na rynku rosnąca popularność gotowych projektów przyczynia się do tego, że można wybrać z wielu projektów domów ten jeden jedyny, który zwrócił naszą uwagę. 
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980