Domy szkieletowe Kraków - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Budowa domu w Krakowie
Gotowe domy szkieletowe Kraków

Planujesz budowę domu szkieletowego w Krakowie, Wadowicach, Jaszczurowej lub okolicy i szukasz sprawdzonego producenta domów szkieletowych? Kraków jest bardzo atrakcyjnym i popularnym miastem, mieści się w Małopolsce dzięki czemu jest chętnie wybierany jako lokalizacja domu szkieletowego. Dom szkieletowy Kraków? Jesteśmy na tak!

Jako producent domów szkieletowych przykładamy ogromną wagę do każdej inwestycji, budując domy szkieletowe w Krakowie i okolicy z drewna certyfikowanego najwyższej jakości. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami ekologicznych materiałów, dzięki którym budowane przez nas domy szkieletowe w Małopolsce mogą być równie trwałe co domy w technologii tradycyjnej. Dzięki Naszemu wieloletniemu doświadczeniu wybudujemy dom szkieletowy w Krakowie lub okolicy dla Ciebie!

Domy szkieletowe Kraków

Zrealizowane przez nas budowy domów w Krakowie i okolicach

Nasze zaangażowanie i doświadczenie obrazują licznie wybudowane domy szkieletowe w Krakowie i okolicznych miejscowościach! Wybierz projekt z szerokiej oferty gotowych projektów domów szkieletowych i rozpocznij realizację wyjątkowej inwestycji. Zainspiruj się dotychczasowymi realizacjami.

Spodobały Ci się nasze realizacje domów szkieletowych a może masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z budową domów szkieletowych (drewnianych) i nie tylko!

Domy szkieletowe Kraków

Budowa domu w małopolsce. Napisz do nas!

W LignumHome budujemy domy w Krakowie i okolicy! Jako doświadczony producent domów szkieletowych nasza firma cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród inwestorów na śląsku oraz w Małopolsce - szczególnie w Krakowie. 

Firma budowlana Lignum Home zajmuje się zarówno produkcją domów szkieletowych z projektów indywidualnych jak i z gotowych projektów domów drewnianych. Na rynku rosnąca popularność gotowych projektów przyczynia się do tego, że można wybrać z wielu projektów domów ten jeden jedyny, który zwrócił naszą uwagę. 

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980