Domy szkieletowe Małopolska - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Budowa domu szkieletowego Małopolska
Dom szkieletowy Małopolska

Planujesz budowę domu szkieletowego w małopolsce? Wybuduj z nami ekologiczny i energooszczędny dom drewniany w Twojej okolicy. Jako producent domów drewnianych z małopolski staramy się, aby wszystkie nasze realizacje były na najwyższym poziomie wykonania. Nasze zaangażowanie i miłość do drewna sprawia, że budowa domów szkieletowych w małopolsce to nie tylko nasza praca ale także pasja. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na inwestycję w dom szkieletowy w małopolsce.

Domy szkieletowe Małopolska

Budowa domu szkieletowego Małopolska!

Domy szkieletowe w małopolsce nie bez powodu są coraz bardziej popularne na tym obszarze Polski. Jest to spowodowane coraz większą świadomością inwestorów, jak wiele korzyści niesie za sobą technologia szkieletowa! Szybkość budowy, niskie rachunki za ogrzewanie, ekologiczne rozwiązania czy zwiększona powierzchnia użytkowa to tylko kilka z wielu zalet, jakie posiada budownictwo drewniane.

Budujemy domy drewniane jako doświadczony producent domów w małopolsce! Zajmujemy się budową domów szkieletowych, które wykonane są z drewna certyfikowanego sygnowanego znakiem CE. Pozwala ono na budowę trwałego i energooszczędnego domu z drewna. Współpraca z licznymi producentami materiałów budowlanych powala na budowę domu szkieletowego przy użyciu najlepszych materiałów, dzięki którym dom szkieletowy będzie spełniał swoją funkcję a jego mieszkańcy będą z niego zadowoleni. 15 lat gwarancji jaką oferujemy na konstrukcję domu szkieletowego w małopolsce pokazuje, że jesteśmy przekonani co do jakości wykonywanych przez nas usług! Jako wykonawca drewnianych domów w małopolsce budujemy domy szkieletowe w stanie surowym zamkniętym, deweloperskim oraz pod klucz. Skontaktuj się z Nami i uzyskaj wycenę budowy domu z drewna w Twojej miejscowości!

W ciągu całej swojej działalności wybudowaliśmy w małopolsce kilkanaście domów szkieletowych, którymi możemy się pochwalić. Jako producent domów drewnianych w małopolsce dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był zadowolony ze współpracy z nami. Budując domy szkieletowe w małopolsce stawiamy na najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalistami w budowaniu domów drewnianych w małopolsce i okolicy. 

Zrealizowane budowy domów szkieletowych w Małopolsce

Bezpłatna wycena!

Proszę podać poprawny adres e-mail!

W sprawie wyceny potrzebujemy od Ciebie dodatkowych danych:
Musisz uzupełnić to pole

Proszę wpisać wiadomość!

Proszę podać poprawny numer telefonu!

Dlaczego prosimy o te dane?

01

Kod pocztowy

Kod pocztowy jest niezbędny dlatego, że obszarem naszego działania jest Śląsk i małopolska oraz okoliczne miejscowości. Lokalizacja budowy wpłynie także na finalny koszt całej inwestycji ze względów logistycznych
02

Telefon kontaktowy

Numer Twojego telefonu jest nam potrzebny dlatego, że często zdarzają się błędy w podaniu adresu mail lub po prostu potrzebujemy o coś zapytać podczas przygotowywania oferty i kontakt telefoniczny jest niezbędny. Nie musisz go podawać, jeśli nie chcesz ale zachęcamy do tego.
03

Co podać w treści dodatkowej?

W treści możesz wysłać do Nas link do wybranego projektu lub opisać, jaki dom Cię interesuje. Co jeszcze możesz napisać? - Jaki stan wykończenia Cię interesuje - Dodatkowe elementy, które chcesz, żebyśmy ujęli w wycenie np. Rekuperacja, pompa ciepła itp.

Budowa domu szkieletowego w Małopolsce? Lignum Home to producent domów szkieletowych, jako firma z wieloletnim doświadczeniem zaproponujemy Ci nowoczesne i energooszczędne rozwiązania do budowy Twojego przyszłego domu szkieletowego. Domy drewniane - napisz do Nas i wybierz projekt swojego domu!

Budowa domu małopolska

Jaki projekt domu szkieletowego wybrać?

Jako producent domów szkieletowych w małopolsce elastycznie podchodzimy do potrzeb każdego inwestora. Często firmy mają w swojej ofercie tylko kilka projektów domów, które realizują- w ten sposób pozbawiają klientów wyboru wymarzonego projektu domu. Producent domów drewnianych z małopolski Lignum Home wyznaje zasadę, że klient powinien wybudować taki dom, żeby podobał mu się za każdym razem, gdy na niego patrzy. Dlatego dzięki współpracy z Nami, inwestor może wybrać dowolny gotowy projekt domu, który zwrócił jego uwagę. Nie stanowi dla nas przeszkody także gotowy projekt domu murowanego. Nie tylko budujemy domy drewniane ale także pomagamy na każdym etapie budowy oraz zajmujemy się zmianą technologii murowanej na konstrukcję szkieletową. Taka usługa jest w cenie, nie trzeba się niczym martwić. Klienci często decydują się także na budowę domu według projektu indywidualnego, który stworzyli wraz z architektem. Architekt z małopolski doskonale zaprojektuje dom szkieletowy dostosowany do wymagań inwstorów oraz do panujących przepisów budowlanych w tym województwie.

Bez względu na to, czy wybrali Państwo projekt gotowy czy projekt indywidualny- jako wykonawca domów szkieletowych z małopolski wybudujemy go dla Was w najwyższym standardzie!

Jaki projekt domu warto wybrać? Taki, który sie nam najbardziej podoba! Biura projektowe w małopolsce oferują bogatą bazę projektów gotowych. Dom szkieletowy parterowy? A może dom szkieletowy w stylu nowoczesnej stodoły? Technologia szkieletowa nie niesie za sobą żadnych ograniczeń, dlatego stanowi ona doskonałą alternatywę dla domów murowanych.

0
Skontaktuj się z Nami
0
Rozpocznij budowę
0
Zamieszkaj w swoim domu
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980