Dom szkieletowy, kanadyjski, drewniany Małopolska | Oferta i realizacje firmy budowlanej z małopolski - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Dom szkieletowy małopolska

Planujesz budowę domu szkieletowego w małopolsce? Wybuduj z nami ekologiczny i energooszczędny dom drewniany w Twojej okolicy. Jako producent domów drewnianych z małopolski staramy się, aby wszystkie nasze realizacje były na najwyższym poziomie wykonania. Nasze zaangażowanie i miłość do drewna sprawia, że budowa domów szkieletowych w małopolsce to nie tylko nasza praca ale także pasja. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na inwestycję w dom szkieletowy w małopolsce.
Domek z drewna

Budowa domu w małopolsce?

Zobacz trwające oraz zakończone budowy w małopolsce w naszych mediach społecznościowych!
Dom kanadyjski w małopolsce- czy warto?

Budowa domu szkieletowego małopolska

Budujemy domy drewniane jako doświadczony producent domów w małopolsce! Zajmujemy się budową domów szkieletowych, które wykonane są z drewna certyfikowanego sygnowanego znakiem CE. Pozwala ono na budowę trwałego i energooszczędnego domu z drewna. Współpraca z licznymi producentami materiałów budowlanych powala na budowę domu szkieletowego przy użyciu najlepszych materiałów, dzięki którym dom szkieletowy będzie spełniał swoją funkcję a jego mieszkańcy będą z niego zadowoleni. 15 lat gwarancji jaką oferujemy na konstrukcję domu szkieletowego w małopolsce pokazuje, że jesteśmy przekonani co do jakości wykonywanych przez nas usług! Budując domy szkieletowe w małopolsce stawiamy na najwyższą jakość usług. Nasi pracownicy to najlepsi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Jesteśmy profesjonalistami w budowaniu domów drewnianych w małopolsce i okolicy. Jako wykonawca drewnianych domów w małopolsce budujemy domy szkieletowe w stanie surowym zamkniętym, deweloperskim oraz pod klucz. Skontaktuj się z Nami i uzyskaj wycenę budowy domu z drewna w Twojej miejscowości!
Image
Domy z drewna małopolska

Domy szkieletowe i kanadyjskie - firma budowlana małopolska

Domy szkieletowe w małopolsce nie bez powodu są coraz bardziej popularne na tym obszarze Polski. Jest to spowodowane coraz większą świadomością inwestorów, jak wiele korzyści niesie za sobą technologia szkieletowa! Szybkość budowy, niskie rachunki za ogrzewanie czy ekologiczne rozwiązania to tylko kilka z wielu zalet, jakie posiada budownictwo drewniane. Jako producent domów drewnianych w małopolsce dbamy o to, aby każdy z naszych klientów był zadowolony ze współpracy z nami.

Cena domu szkieletowego

Proszę wpisać wiadomość!

Musisz uzupełnić to pole

Proszę podać poprawny adres e-mail!

Proszę podać poprawny numer telefonu

Musisz uzupełnić to pole

Dlaczego prosimy o te dane?

01

Kod pocztowy

Obszarem naszego działania jest śląsk, małopolska oraz okoliczne miejscowości. Lokalizacja budowy wpłynie także na finalny koszt całej inwestycji ze względów logistycznych.
02

Telefon kontaktowy

Numer Twojego telefonu jest nam potrzebny dlatego, że często zdarzają się błędy w podanym adresie mailowym lub podczas przygotowywania oferty potrzebujemy dopytać o szczegóły, dlatego kontakt telefoniczny jest niezbędny.
03

Co podać w treści dodatkowej?

W treści możesz wysłać do nas link do wybranego projektu lub opisać, jaki dom chcesz wybudować. Co jeszcze możesz napisać? Jaki stan wykończenia Cię interesuje, dodatkowe elementy, które chcesz, żebyśmy ujęli w wycenie np. rekuperacja czy pompa ciepła
Domy szkieletowe w małopolsce- na co zwrócić uwagę?

Jakie są popularne projekty domów w małopolsce?

Jako producent domów szkieletowych w małopolsce elastycznie podchodzimy do potrzeb każdego inwestora. Często firmy mają w swojej ofercie tylko kilka projektów domów, które realizują- w ten sposób pozbawiają klientów wyboru wymarzonego projektu domu. Producent domów drewnianych z małopolski Lignum Home wyznaje zasadę, że klient powinien wybudować taki dom, żeby podobał mu się za każdym razem, gdy na niego patrzy. Dlatego dzięki współpracy z Nami, inwestor może wybrać dowolny gotowy projekt domu, który zwrócił jego uwagę. Nie tylko budujemy domy drewniane ale także pomagamy na każdym etapie budowy oraz zajmujemy się zmianą technologii murowanej na konstrukcję szkieletową. Taka usługa jest w cenie, nie trzeba się niczym martwić. Klienci często decydują się także na budowę domu według projektu indywidualnego, który stworzyli wraz z architektem. Architekt z małopolski doskonale zaprojektuje dom szkieletowy dostosowany do wymagań inwstorów oraz do panujących przepisów budowlanych w tym województwie.
Bez względu na to, czy wybrali Państwo projekt gotowy czy projekt indywidualny- jako wykonawca domów szkieletowych z małopolski wybudujemy go dla Was w najwyższym standardzie!
Jaki projekt domu warto wybrać? Taki, który sie nam najbardziej podoba! Biura projektowe w małopolsce oferują bogatą bazę projektów gotowych. Dom szkieletowy parterowy? A może dom szkieletowy w stylu nowoczesnej stodoły? Technologia szkieletowa nie niesie za sobą żadnych ograniczeń, dlatego stanowi ona doskonałą alternatywę dla domów murowanych.

Budowa domów małopolska

Planujesz budowę budowę domu w małopolsce lub okolicy i szukasz sprawdzonego wykonawcy? Przykładamy ogromną wagę do każdej realizacji, budując drewniane domy kanadyjskie z drewna certyfikowanego C24 cztrostronnie struganego oraz suszonego komorowo. Wybuduj razem z nami trwały i energooszczędny dom na długie lata. Jeśli zwracasz uwagę na ekologię i oszczędności – dom kanadyjski jest właśnie dla Ciebie.
1

Skontaktuj się z nami

2

Rozpocznij budowę

3

Zamieszkaj w swoim domu

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980