Doradztwo kredytowe - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Image

Budowa domu szkieletowego
kredyt hipoteczny na budowę domu z drewna

Jako producent domów szkieletowych zajmujemy się budową energooszczędnych i pasywnych domów kanadyjskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwanim naszych kilentów, chcemy pomóc im w osiągnięciu celu jakim jest budowa własnego domu.

Doskonale wiemy, że inwestorzy poszukują różnych źródeł finansowania swojego przyszłego domu szkieletowego, często podejmując decyzję o kredycie hipotecznym. Kredyt hipoteczny jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli inwestorzy chcą w jak najkrótszym czasie wybudować dom, urządzić go i w nim zamieszkać.
Dlatego we współpracy z ekspertem finansowym oferujemy profsjonalne doradztwo w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. Doradca pomoże inwestorom zaoszczędzić czas, pieniądze oraz wskaże, jakich ważnych błędów należy unikać, aby otrzymać kredyt hipoteczny na budowę domu. 

Kredyt hipoteczny - śląsk i małopolska

Pomagamy Naszym klientom uzyskać kredyt hipoteczny

Dodatkowym komfortem dla klientów producenta domów szkieletowych Lignum Home jest usługa kredytowa oferowana przez Ekspertów Finansowych Notus, którzy wspierają cały proces i pomagają uzyskać atrakcyjne warunki kredytowe. Zapraszamy do kontaktu z Ekspertem, który odpowie na każde pytania i rozwieje wątpliwości.
Jakie korzyści płyną z podjęcia decyzji o korzystaniu z usług doradcy finansowego?
 
  • Darmowa usługa - Usługi naszych Ekspertów Finansowych są całkowicie bezpłatne.

  • Ocena zdolności kredytowej - Ekspert Finansowy rzetelnie sprawdzi jaką masz zdolność kredytową w 16 bankach, a następnie dobierze rozwiązania najlepiej dostosowane do Twoich możliwości.

  • Dobór najlepszych warunków kredytowych - Po sprawdzeniu warunków i możliwości związanych z kredytem, przygotowana zostanie oferta kredytowa najbardziej odpowiadająca Twoim możliwościom i wymaganiom.

  • Asysta przy negocjacjach warunków kredytowych - Ekspert Finansowy wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki umowy kredytowej oraz pomoże w skompletowaniu niezbędnej dokumentacji, co pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas.

  • Ekspert poprowadzi proces kredytowy - Ekspert będzie nadzorował proces pozyskiwania kredytu na budowę domu, poprowadzi negocjacje z bankiem – pozwoli to na jak najszybsze uzyskanie środków na budowę  wymarzonego domu.

  • Ekspert przeanalizuje umowę kredytową - Ekspert Finansowy przed podpisaniem umowy kredytowej przeanalizuje z Państwem umowę kredytową i wytłumaczy wszystkie wątpliwości i niejasności jakie mogą się pojawić przed podpisaniem umowy.
Image
Image

Kredyt hipoteczny na dom szkieletowy - co warto wiedzieć?

Kredyt hipoteczny - dom szkieletowy. Czy warto wziąć kredyt hipoteczny? To pytanie budziło zawsze bardzo dużo emocji, wątpliwości i pytań przyszłych inwestorów. Wzięcie kredytu hipotecznego to niewątpliwie bardzo ważna decyzja w życiu, gdzie trzeba przede wszystkim kierować się własnymi oczekiwaniami i możliwościami finansowymi.

Bez wątpienia- kredyt hipoteczny w obecnych czasach nadal cieszy się rosnącą popularnością, ponieważ mimo niestabilnej sytuacji na rynku, wciąż możliwości finansowe Polaków są duże, a chęć zamieszkania w swoim własnym domu pozostała na takim samym poziomie jak kilka lat temu. Pytanie jakie się nasuwa – czy warto wziąć kredyt hipoteczny?

Nie wiadomo, jak sytuacja na rynku usług finansowych zmieni się w najbliższym czasie – może to właśnie teraz inwestor będzie miał najlepszą zdolność kredytową, która pozwoli mu sfinansować budowę domu.

Warto rozważyć kredyt hipoteczny gdy chcemy szybko wprowadzić się do własnego domu lub poprostu gdy nie chcemy tracić oszczędności płacąc innym za wynajem mieszkania - gdzie miesięczny czynsz często dorównuje kwocie raty kredytu hipotecznego.

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980