Domy szkieletowe Żywiec | oferta domów kanadyjskich i modułowych | Budowa na terenie Żywca i okolic. - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home
Producent domów szkieletowych Żywiec

Domy szkieletowe Żywiec

Jako producent domów drewnianych z Żywca zajmujemy się budową domów szkieletowych. Zaczynaliśmy jako rodzinna firma budująca domy szkieletowe w Żywcu i okolicy - a obecnie latami zdobyte doświadczenie wykorzystujemy do oferowania najwyższej jakości domów kanadyjskich na szerszym obszarze! Każdy klient chcący wybudować dom drewniany może wybrać, w jakim stanie wykończenia go otrzyma! Są to trzy opcje: stan surowy zamknięty, dom w stanie deweloperskim oraz dom pod klucz. Budujemy domy szkieletowe w Żywcu i nie tylko.
Domek z drewna

Domy drewniane Żywiec

Planujesz rozpocząć budowę domu drewnianego w Żywcu?
Firma budowlana Żywiec

Budowa domów Żywiec

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klientów – jako producent domów szkieletowych w Żywcu dostosujemy dom z drewna do Twoich marzeń lub zrealizujemy wszystkie pomysły inwestorów. W LignumHome sam podejmiesz decyzję o tym, jaki dom szkieletowy chcesz zbudować- wybierając gotowy lub indywidualny projekt domu szkieletowego, a także etap wykończenia. Nie ma dla Nas rzeczy niemożliwych!

Projekty domów szkieletowych to bardzo popularne rozwiązanie. Domy w technologii kanadyjskiej są niezwykle trwałe i zdrowe - dlatego są częstym wyborem wśród przyszłych inwestorów szczególnie w Żywcu i okolicach. Projekty domów gotowych cieszą się dużą popularnością w Małopolsce i na śląsku - jest to Nasz główny obszar, w którym budujemy szkieletowe domy drewniane. Mogą Państwo przesłać do nas dowolny projekt domu z drewna, który zwrócił Waszą uwagę. Na rynku istnieje bardzo dużo znanych biur projektowych oferujących projekty domów gotowych, dlatego napewno wybiorą Państwo projekt domu najlepiej dopasowany do własnych potrzeb!
Domek z drewna

Domy szkieletowe Żywiec projekty

Domy szkieletowe są chętnie wybieraną technologią do budowy domu w Żywcu. Projekty domów szkieletowych są popularnym rozwiązaniem wśród inwestorów, chcących rozpocząć budowę domu w Żywcu. W ofercie znajdują się gotowe projekty domów szkieletowych, które podbiły serca Naszych klientów. Bez względu na to, jaki wybierzesz projekt, do budowy domu kanadyjskiego użyjemy najlepszych materiałów, które sprawią, że dom będzie trwały oraz tani w użytkowaniu. Gotowe projekty domów szkieletowych w Żywcu to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980