Opinie - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Opinie naszych Klientów

W porządku firma budowlana, która wybudowała cały dom od podstaw/fundamentów, szybko sprawnie i dokładnie, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy i z całego serca polecam firmę budowlaną Lignum Home
Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm , pracownicy solidni oraz pełną współpraca od samego poczatku
Dziękujemy firmie Lignum Home za budowę naszego domu Bobrek koło Oświęcimia. Jesteśmy bardzo zadowoleni - fachowa firma, sprawnie i szybko wybudowali nasz dom, pracownicy solidni - znają się na swojej pracy, potrafią doradzić lepsze rozwiązania sumienni i terminowi wybudowali nasz dom w trzy miesiące - Pan Sławek dużo doradza by wszystko pasowało i podpowiada lepsze rozwiązania jakie zastosować. Z całego serca polecamy firmę budowlaną Lignum Home Dziękujemy serdecznie i pozdrawiamy.
Z całego serca polecamy LignumHome! Pełen profesjonalizm od samego początku. Pan Sławek wszystko wyjaśnia i poprowadzi za rękę. Ekipa na budowie na 6 z plusem! Wszyscy wiedzą co mają robić, samo patrzenie na to jak pracują to sama przyjemność. Postawili nasz dom w 3 miesiące. Pan Sławek nie namawia natarczywie na żadne dziwne rozwiązania, a raczej pokazuje ich plusy i minusy pozwalając podjąć własną decyzję. Szczerze polecamy!
Polecam tę firmę każdemu, kto zamierza zbudować dom szkieletowy. Od wbicia pierwszej łopaty do stanu deweloperskiego minęło raptem 3 miesiące (z uwzględnieniem przerw w pracach spowodowanych mrozem i śniegiem). Kontaktowy i pomocny właściciel, zgrana ekipa pracująca w zorganizowany (i czysty) sposób.
Firmę Lignum Home wybraliśmy spośród kilku działających w pobliżu naszej inwestycji. Już na etapie planowania budowy przekonała nas rzetelnością podawanych informacji. Późniejsze etapy: wykonawstwo i dotrzymywanie terminów w pełni nas usatysfakcjonowały. Ekipa działała jak dobrze naoliwiony mechanizm. Znakomicie współpracowali ze sobą, udzielali nam szczegółowych rad i sugerowali najbardziej optymalne rozwiązania. Wszystkie wykończenia wykonano z najwyższą starannością i precyzją. Zamówiliśmy dom „pod klucz” i taki otrzymaliśmy po zaledwie 5 miesiącach. Użytkujemy od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest ciepły, przytulny i energooszczędny. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Lignum Home jako wykonawcę budynku szkieletowego.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Lignum Home. Wykonawca bardzo rzetelny, terminowy. Wszystkie prace wykonane dokładnie i estetycznie. Plac budowy pozostawiony schludny. Rzadkością wśród ekip budowlanych jest taki profesjonalizm. Serdecznie polecamy.
Firma Lignum Home stanęła na wysokości zadania dom który wybrałem został wykonany od projektu w cenie usługi aż po pierwsze malowanie w ciągu 4 miesiecy zapewniona solidna ekipa wszystkie materiały.Firma rzetelna znająca się na swojej pracy jestem zadowolony że wybrałem takiego wykonawcy polecam z czystym sumieniem i życzę dużo sukcesu
Firma była mi znana z widzenia, ponieważ obserwowałem ich realizację rok wcześniej w mojej miejscowości kilka przecznic dalej. Wtedy wzbudziła u mnie spore zainteresowanie bo naprawdę bardzo fajnie im to szło. Decyzję o budowie domu szkieletowego podjąłem dopiero po pewnym czasie i uzyskania informacji od sąsiada co i jak było podczas realizacji, jak się im mieszka, jak rachunki, itp. I tak zaczęła się moja przygoda z domem szkieletowym. Dwa lata po realizacji mogę stwierdzić, że było warto: szybko, sprawnie, czysto i ponadto na swoim bez teściów a rachunki za gaz 1800 zł rok. Nie liczyłem na takie koszty.
Sam byłem początkowo przeciwny szkieletowym domom, ale po tym jak firma mi przedstawiła dokładnie co i jak to się zdecydowałem. Obecnie mieszkam już trzeci rok i jest super. Nie zamieniłbym domu na inną technologię. Z czasem stwierdzam, że mógł by być dom trochę większy. No, ale cóż wtedy nie puszczał mnie budżet.
Super, jeśli chcecie się zdecydować na dom szkieletowy to warto, inwestycja na wysokim poziomie, a taniej niż przy murowaniu.
Polecam, domy szkieletowe to świetny wybór, uważam, że warto na taką inwestycję się zdecydować.
Jak chcecie dom szkieletowy to polecam, świetnie przygotowana oferta, doskonały wybór projektów. Realizują różne projekty nawet indywidualne. Ja zdecydowałem się na projekt Z216 D z biura Z500.
Budowa domu szkieletowego realizowana w pełni profesjonalnie. Można liczyć na ich pomoc, nam bardzo pomogli przy wykonaniu prac fundamentowych. Pierwotnie mieliśmy je realizować we własnym zakresie. Niestety pozostawił nas nasz fachowiec, bez słowa przepraszam. Firma mimo napiętego grafiku podjęła się wykonania.
Sprawna i fachowa ekipa, znająca się na swojej robocie. Plac budowy zadbany, a termin realizacji bez żadnych opóźnień. Kontakt z ekipą bardzo dobry.
Budowa prowadzona przez zimę bez żadnych problemów. Polecam szczerze.
Firma Lignum Home to solidny i rzetelny wykonawca,dobra jakość, materiały, terminowość oraz doradztwo w rożnych sprawach związanych z budową, jednym słowem-polecam tę firmę.
Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Lignum Home. Terminowo wykonane zlecenie , budowa na najlepszych materiałach. Ekipa szybko i sprawnie postawiła dom. Służą fachową radą i pomocą na każdym etapie budowy. Polecam !
Profesjonalne podejście do klienta szybka realizacja, dzięki czemu po kilku miesiącach można mieć gotowy do zamieszkania dom.
Dobra oferta, jeśli chodzi o domy szkieletowe można liczyć na ich duże doświadczenie w tym zakresie.
Bardzo profesjonalne prowadzenie i wykonanie budowy, bardzo pozytywny feedback od ekip wykończeniowych zwracających uwagę na fachowość zrealizowanych prac budowlanych. Pozytywnie oceniamy także nastawienie do inwestora, otwartość na współpracę i kreatywność.
Budowali dla mnie dom i zdecydowanie polecam. Na uwagę zasługuje fakt, że usługa wykonana została terminowo, oraz na wysokim poziomie. Wiedzą co robią, to widać od samego początku rozpoczęcia prac. Pozdrawiamy Mariusza i jego ekipę od konstrukcji.
Firma budowała mi dom w 2019 roku. Wykonawcy zleciłem cały zakres prac od momentu uzyskania pozwolenia na budowę po wykonanie domu wraz z płytą fundamentową. Od pierwszego spotkania do momentu zakończenia umówionego zakresu prac jest ciągły kontakt z klientem. Na bieżąco byłem informowany o postępach prac oraz kolejnych etapach. Usługa wykonana terminowo, czysto i bardzo sprawnie. Użyte materiały dobrej jakości, drewno na konstrukcję domu w klasie C-24 co jest dużym plusem, ponieważ konkurencja oferowała tylko tartak. Całość prac nadzorował kierownik budowy - mój znajomy. Polecam usługi Firmy Lignum Home
Rozpoczęliśmy z nimi współpracę za namową mojej koleżanki z pracy, której budowali dom. Od pierwszego spotkania konkretne pytania uzyskiwały konkretne odpowiedzi. Po czwartym spotkaniu zdecydowaliśmy się na współpracę. Po 8-iu miesiącach firma pojawiła się na działce i w przeciągu 2,5 miesiąca zrealizowała nasz dom w stanie deweloperskim. Nie przypuszczałem, że jest to możliwe w takim terminie. Chłopaki znają się na robocie, dokładni, terminowi z przybyciem na budowę i zakończeniem prac, stosowane materiały dobrej jakości. Widać, że nie ma tam ludzi z przypadku. Gdybym budował jeszcze raz na pewno wybrał bym tę samą firmę. Każdemu inwestorowi życzę takiej przygody z budową jak miałem ja. Firma Lignum Home to firma godna polecenia.
Stawiałam dom do stanu deweloperskiego przez Firmę Lignum Home. Terminy były dochowywane, współpraca bardzo dobra. Polecam tą firmę. Gdybym miała stawiać jeszcze raz dom z pewnością wybrałabym tą firmę.
Zdecydowanie polecam Lignum Home,szybko,sprawnie,ładnie,czysto bez zastrzeżeń,młoda ekipa,znają się na swojej robocie,bardzo dobry kontakt,polecam 100%
Budowa poszła sprawnie, w terminie. Mieliśmy zastrzeżenia do robót wod-kan. ale ponieważ budowa była na bieżąco kontrolowana, poprawki były od razu zrobione. Dobra relacja między jakością a ceną. Polecam.

Dom szybko i bardzo dobrze zrobiony. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pracują tam profesjonaliści, którzy znają się na swoim fachu. Gorąco polecam firmę LignumHome.

 
Pracownicy bardzo rzetelnie i fachowo podchodzą do wykonywanych zadań. To widać od samego początku przyjazdu na plac budowy, są zorganizowani, mają sprzęt oraz wszystko zaplanowane na każdy dzień. To widać od razu, ponieważ jest to moja druga budowa domu więc mam porównanie do innej ekipy budowlanej w tym samym systemie. Jeśli macie wątpliwości to myślę, że zostały rozwiane. Polecam i pozdrawiam.
Firma realizowała mi dom mieszkalny całoroczny. Ekipa bardzo sprawna, wszystko na bieżąco ustalane z Panem Sławkiem. Na uznanie zasługuje trudny teren prac, w którym bardzo dobrze sobie poradzili. Prace wykonano czysto schludnie. Polecam
Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980