Tani dom całoroczny? Dom kanadyjski może być dobrym rozwiązaniem - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Tani dom całoroczny? Dom kanadyjski może być dobrym rozwiązaniem

Tani dom całoroczny zbudowany z najlepszych materiałów to marzenie wielu przyszłych inwestorów. Wraz z rozpoczęciem planowania rozpoczęcia budowy pojawiają się myśli: Czy da się wybudować tani dom całoroczny i ile będzie kosztowała budowa?

Mając do wyboru różne technologie budowy domu, inwestorzy coraz częściej podejmują decyzję o budowie domu kanadyjskiego. Dom szkieletowy posiada liczne zalety, które zachęcają klientów do budowy domu z drewna. Ale czy budowa domu szkieletowego się opłaca i czy jest to dobre rozwiązanie? PODPOWIADAMY!

Z tego artykułu dowiesz się:

- Ile kosztuje mały domek z drewna?
- Jak zaoszczędzić czas podczas budowy domu szkieletowego?
- Czy budowa domu się opłaca? 

TANIA BUDOWA DOMU. POSTAW NA DOM W TECHNOLOGII SZKIELETOWEJ

Jako producent domów szkieletowych ze śląska ofertujemy inwestorom budowę domu kanadyjskiego w korzystnej cenie – używając przy tym najlepszych jakościowo materiałów.

Wybierane przez nas materiały budowlane będą miały znaczny wpływ na to, czy dom kanadyjski będzie energooszczędny a jego utrzymanie opłacalne.

Materiały używane do budowy domów szkieletowych przez naszą firmę posiadają odpowiednie parametry i właściwości - aby spełniały jak najlepiej swoją rolę. Używamy tylko najlepszych jakościowo produktów, dzięki czemu inwestorzy podczas użytkowania domu z drewna ponoszą niższe koszty za ogrzewanie.

 • Drewno certyfikowane C24 sygnowane znakiem CE – suszone komorowo i czterostronnie strugane zapewniające solidną konstrukcję
 • Płyty poszycia zewnętrznego Siniat Defentex, dzięki którym ściany domu szkieletowego są otwarte dyfuzyjnie
 • Stolarka okienna i drzwiowa renomowanych producentów zapewniająca minimalne straty ciepła
 • Wełna skalna o odpowiednich parametrach i właściwościach wykazująca dobrą izolację domu drewnianego, dzięki czemu dom szkieletowy jest ciepły

Domy szkieletowe posiadają wiele zalet a dodatkowo budownictwo szkieletowe nie niesie za sobą żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wielkość domu czy jego wykończenie. Domy z  drewna mogą być również wyposażone w odnawialne źródła energii czy nowoczesne systemy grzewcze, które dodatkowo sprawiają, że dom szkieletowy się opłaca.

 • Pompa ciepła w domu szkieletowym
 • Instalacja rekuperacji
 • Fotowoltaika i magazyn energii
 • Maty grzewcze na podczerwień w domu kanadyjskim


pexels andrea piacquadio 3760529 1

 

NISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI DOMU Z DREWNA. Czy opłaca się budować dom szkieletowy?

Tani dom szkieletowy to nie tylko dobre rozwiązanie ze względu na ekologiczną technologię czy szybki czas budowy. Decydując się na postawienie domu kanadyjskiego inwestor może oszczędzać podczas eksploatacji! Jak to możliwe, że budowa domu szkieletowego się opłaca a dodatkowo to oszczędne rozwiązanie?

Ogrzewając dom szkieletowy ogrzewamy tylko powietrze krążące po domu – w przypadku domów murowanych energia cieplna zostaje zużyta także do ogrzania ścian. Dzięki temu czas, w którym osiągniemy w pomieszczeniu odpowiednią temperaturę znacznie się skraca i możemy zaoszczędzić pieniądze, które zostałyby wydane w sezonie jesienno-zimowym.

 

SZYBKA BUDOWA DOMU Z DREWNA. Jak zaoszczędzić czas podczas budowy?

Dla większości inwestorów „czas to pieniądz”. Fakt, że domek z drewna  się opłaca wynika również z tego, że czas budowy domu kanadyjskiego jest bardzo krótki. Ile trwa budowa domu szkieletowego?

Widać, że domy szkieletowe powstają bardzo szybko i dzięki temu mają znaczną przewagę w tej kwestii nad domami murowanymi, których budowa często trwa nawet 2 lata! Oszczędzając czas na budowie domu szkieletowego inwestorzy mogą w nim bardzo szybko zamieszkać i cieszyć się jego użytkowaniem.


dom kanadyjski budowa

Budowa domu drewnianego bez ograniczeń. ILE KOSZTUJE MAŁY DOMEK Z DREWNA?

Niska cena to nie wszystko, co ma wpływ na rosnącą popularność domów kanadyjskich w małopolsce i na śląsku. Decydując się budowę domu szkieletowego możesz wybrać dowolny projekt, który zwrócił Twoją uwagę. Rosnącą popularnością cieszą się projekty małych domków kanadyjskich, których cena budowy jest zachęcająca!

 Nie musisz kierować się szczególnymi wymaganiami, jakie musi spełniać dom szkieletowy. Nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń, dzięki czemu domy szkieletowe są opłacalne, a inwestorzy często decydują się na budowę domu szkieletowego. Różnorodność dostępnych projektów jest tak ogromna, że każdy wybierze coś dla siebie. Jeśli jednak nie, można zdecydować się na projekt indywidualny wykonany przez architekta, który również wybudujemy. Inwestorzy chcący wybudować całoroczny dom szkieletowy często wybierają budowę domu parterowego. Równie wysoką popularnością cieszą się też małe domki z drewna, które są przeznaczone jako drewniane domki rekreacyjne.

W ciągu całej swojej działalności wybudowaliśmy już wiele domów kanadyjskich – każdy z nich był inny! Możliwości jest bardzo wiele a my dołożymy wszelkich starań, aby Twój dom był wyjątkowy.

Zobacz, gdzie wybudowaliśmy już domy szkieletowe, i jaka jest ich różnorodność!

budowa domu szkieletowego małopolska
budowa domu z drewna śląsk

 

PRODUCENT DOMÓW SZKIELETOWYCH ZE ŚLĄSKA. Domy drewniane od Lignum Home

Chcesz wybudować tani dom szkieletowy? Postaw na trwałe i energooszczędne domy z drewna, które jako doświadczony producent od prawie 9 lat budujemy na terenie śląska i małopolski. Jakie korzyści płyną ze współpracy z nami?

 • Dom kanadyjski wybudowany zgodnie z najwyższymi standardami i sztuką budowlaną
 • 3 stany wykończenia do wyboru przez inwestora
 • 15 lat gwarancji na konstrukcję szkieletową
 • Profesjonalne doradztwo na każdym etapie budowy
 • Atrakcyjne rabaty na dodatkowe elementy

 

Jeśli chcesz, aby budowa twojego domu szkieletowego była opłacalna - już dziś skontaktuj się z nami i ciesz się własnym domem szkieletowym wybudowanym z LignumHome. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy zdecydowali się na budowę domu z drewna!Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980