Budowa nowoczesnej stodoły na śląsku! Zobacz dom szkieletowy koło Bielska-Białej - Domy szkieletowe - kanadyjskie

szybki kontakt: +48 508 360 980

Producent Domów Szkieletowych

Lignum Home

Budowa nowoczesnej stodoły na śląsku! Zobacz dom szkieletowy koło Bielska-Białej

Rosnącym na popularności trendem wśród przyszłych inwestorów jest budowa domu, który będzie nowoczesny i nietuzinkowy – obok którego nie sposób przejść obojętnie. Takim rozwiązaniem jest budowa domu w stylu nowoczesnej stodoły. Rok temu mieliśmy okazję wybudować taki dom na śląsku – w Jasienicy ( niedaleko Bielska-Białej). Dom szkieletowy daje ogromne możliwości jeśli chodzi o konstrukcję budynku, dlatego budowa nowoczesnej stodoły z drewna nie stanowiła dla nas żadnego problemu.

Jak wygląda budowa nowoczesnej stodoły? Zobacz, jak powstał nowoczesny dom szkieletowy na śląsku.

BUDOWA NOWOCZESNEGO DOMU SZKIELETOWEGO. JAK POWSTAŁA NOWOCZESNA STODOŁA NA ŚLĄSKU?

Dom szkieletowy w Jasienicy koło Bielska-Białej wybudowany jest na podstawie gotowego projektu ,,Franklin IV’’ Jest to jednorodzinny dom parterowy z dodatkową przestrzenią na poddaszu. Budowa powstała w kilka miesięcy a realizowana była do stanu deweloperskiego wraz z płytą fundamentową. Dom w stylu nowoczesnej stodoły charakteryzuje się prostą bryłą, jednak we wnętrzu każdy może zaaranżować przestrzeń uwzględniając swoje własne preferencje i wymagania które wpłyną na nasze samopoczucie w domu.

pexels andrea piacquadio 3760529 1

W śląskiej stodole przestrzeń podzielona jest na strefę dzienną i nocną. We wnętrzu znajdują się 3 funkcjonalne sypialnie, łazienka, kotłownia, spiżarka oraz przestronna kuchnia z salonem. Dodatkowo na piętrze znajduje się pomieszczenie z przeznaczeniem na buro. W kuchni i salonie znajduje się otwarta przestrzeń aż do samego dachu, co sprawia, że wnętrze jest przestronne i posiada nowoczesny charakter. Dodatkowo w tej części domu zastosowane zostały duże, panoramiczne okna aż do samego dachu, które doskonale doświetlają tą część domu.

Od początku wiedzieliśmy, że będzie to niezwykle ciekawa inwestycja, która stanie się idealnym miejscem do życia dla właścicieli.


pexels andrea piacquadio 3760529 1

 

Czym charakteryzuje się dom w stylu nowoczesnej stodoły?

  • Nowoczesna bryła i prosta konstrukcja
  • Duże przeszklenia z widokiem na otoczenie
  • Otwarta przestrzeń we wnętrzu domu
  • Prostota i harmonia – brak zbędnych elementów dekoracyjnych

WADY I ZALETY BUDOWY DOMU W STYLU NOWOCZESNEJ STODOŁY

Budowa nowoczesnego domu w klimacie stodoły jest bardzo oryginalnym przedsięwzięciem, które posiada liczne zalety ale nie jest to budynek dla każdego. Zwolenników jak i przeciwników jest porównywalnie wiele, jednak to do inwestora należy decyzja, jaki dom mu odpowiada.

Jedną z najważniejszych zalet budowy domu szkieletowego w klimacie stodoły jest jej nowoczesny wygląd. Taki dom przyciąga uwagę i często budzi zachwyt. Dom w stylu nowoczesnej stodoły chętnie wybierany jest przez osoby chcące się wyróżnić, idących z biegiem czasu. Niemniej jednak taki dom nie będzie dla każdego. Nie wszystkim inwestorom podoba się tak nowoczesna, prosta bryła i projekt nowoczesnej stodoły poprostu nie będzie dla nich.


dom kanadyjski budowa

NOWOCZESNA STODOŁA NA ŚLĄSKU. JAKIE FORMALNOŚCI POTRZEBNE SĄ DO ROZPOCZĘCIA BUDOWY?

Wielu inwestorów myśli, że do rozpoczęcia budowy domu w stylu nowoczesnej stodoły potrzebne są dodatkowe formalności. Nic bardziej mylnego. Rozpoczęcie budowy nowoczesnej stodoły nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi formalnościami. Tego typu budowa traktowana jest przez prawo budowlane jak każda inna budowa domu jednorodzinnego, dlatego nie należy się obawiać dodatkowych przepisów. Wszystkie kroki opisaliśmy w poradniku: JAK ZACZĄĆ BUDOWĘ DOMU?

 

Budowa nowoczesnego domu szkieletowego. Zainspiruj się realizacjami firmy budowlanej Lignum Home

Jako producent domów szkieletowych budujemy domy drewniane z dowolnych projektów dostępnych na rynku. Nie ograniczamy się do kilku wybranych projektów ponieważ wyznajemy zasadę, że to do inwestora należy decyzja, jaki dom mu się podoba. Budujemy domy o dowolnej powierzchni i w różnym stylu co sprawia, że inwestorzy otrzymują dokładnie taki dom, o jakim marzyli. Różnorodność realizacji pokazuje, że nie ma dla naszej firmy rzeczy niemożliwych.
Prezentowany dom w stulu stodoły jest tylko jednym z wielu przykładów naszych możliwości. 

nowoczesna stodola slask budowa

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.
WYBUDUJEMY TWÓJ WYMARZONY DOM!

Image
Lignum Home to producent domów szkieletowych. Realizujemy budowy kompleksowo. Możesz otrzymać od Nas dom szkieletowy pod klucz. Budujemy domy głównie na śląsku oraz w małopolsce. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą domów szkieletowych.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Węglowa 15
(wjazd od ulicy Witosa)

34-300 Żywiec
e-mail: biuro@lignumhome.pl
telefon: 508 360 980